ART / Lithographs / Litograph in colors 12599021
nr 1259 9021
Wifredo Lam
(1902-1982), Kuba
Wifredo Lam (1902-1982), Kuba. Composition. Numrerad 11/50, signerad i tryckplåt. Subject: 64x49 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Komposition. Numrerad 11/50, signerad i tryckplåt. Motivet: 64x49 cm
Wifredo Lam, painter, born 1902, dead 1982.
800
SEK 450
Monday June 3 2019
at 19:36:21
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Robot)